Oční optika Uherské Hradiště - Optikcentrum s.r.o.

Měření zraku

HTML Template

Měření zraku

V naší optice Vám nabízíme měření zraku pomocí nejmodernější techniky. Po celý čas, který strávíte v naší oční optice se Vám bude věnovat odborně vzdělaný kolektiv očních optiků – optometristů. Měření zraku je složitá technika, při které je důležité zjistit a proměřit nejen dioptrickou hodnotu Vaši potřebné korekce, ale hlavně pohodlí a pohodu vidění.

Proč měření zraku v oční optice ?

Vyšetření v oční optice je zaměřeno na refrakci oka. Provádí ji optik - optometrista.. Tzn.- oči jsou proměřeny po stránce optické a je určena vhodná dioptrická hodnota pro Vaše oči. Práce optometristy v žádném případě nenahrazuje celkové vyšetření očním lékařem ( např.měření očního tlaku, vyšetření sítnice a očního pozadí atd.). Optometrista nemůže měřit klienty mladší 15-ti let, diabetiky ani osoby léčící se na oční chorobu. Měření oční vady Očním optikem - Optometristou Vám v naší oční optice zaručuje kompletní servis při zhotovení brýlí se zárukou spokojeného vidění..
!!! Pro optimální zjištění Vaší vady do brýlí je vhodné přijít na měření zraku bez nasazených kontaktních čoček!!!

NOVINKA - Měření zraku ve 3D

Máme pro všechny zákazníky potěšující zprávu. Naše měření zraku je zase o něco přesnější! Pořídili jsme nejnovější a nejpřesnější testovací zařízení s názvem PASKAL 3D. Tato metoda, kterou její tvůrci nazývají "zážitková", se liší tím, že měření probíhá binokulárně (nezakrývá se neměřené oko), což odpovídá běžnému stavu dívání. Proto je adaptace na nové brýle rychlejší.